filtr

Entente Florale

Návrh vizuálního stylu a webu

01Jak jsme začali?

Myšlenka a vize, kterou Asociace Souznění – Entente Florale svou prací naplňuje, nám byla od začátku velice sympatická. Lidé stojící za tímto projektem si váží své země a snaží se ji zkrášlovat. My jsme dostali možnost pro asociaci navrhnout vizuální styl, přičemž nám při naší práci byla věnována maximální důvěra a volný prostor v tvorbě.

Redesign loga

Prvním úkolem bylo navržení nového loga. Zachovali jsme barevnost a motiv květu, který symbolizuje změnu k lepšímu a blízký vztah k přírodě. Stylizovaný květ je vsazený do kruhu z barevné mozaiky, která symbolizuje širokou škálu aktivit, kterým se asociace věnuje.

Entente logo
Entente logo
Entente logo
Entente logo

Geometrie loga

Nové logo vychází z tzv. Květu života, starověkého symbolu vyjadřujícího svou konstrukcí základní geometrický princip v přírodě. Už například Leonardo da Vinci ve své tvorbě užíval tento princip pro dosažení maximální estetické harmonie.

Doplňková loga

Dále jsme navrhli tři doplňková loga náležící ke třem hlavním aktivitám, kterým se Entente Florale věnuje. Tato loga vycházejí ze základního loga a každé je laděné v odlišné paletě barev.

02Co jsme vymysleli?

S novým vizuálním stylem jsme pro asociaci navrhli také responzivní webové stránky a společně s další tištěnou grafikou navíc sérii prezentačních panelů, které jsou pravidelně vystavovány na putovní výstavě „Má vlast - Cestami proměn“.

  • Logo a vizuální styl
  • Tištěná grafika
  • Webové stránky

Webové stránky

Dali jsme si za cíl navrhnout web, který bude působit přátelským a elegantním dojmem, ale zároveň si zachová úroveň a status hodný asociace. Navrhli jsme proto jednoduchý, vzdušný a prosvětlený design doplněný o barvité fotografie a zcela jednoduchou typografii. Web je rozdělen na 4 části, věnující se hlavním aktivitám asociace.

  • Homepage
  • Nejkrásnější nádraží
Web Entente Web Entente
Web Entente

03Jak se nám to povedlo?

Návrh vizuálního stylu se setkal s ohlasem nejen u členů samotné asociace, ale také u široké veřejnosti a my věříme, že bude tento projekt nadále důstojně reprezentovat. Výstavu Má vlast s našimi panely shlédli návštěvníci po celé republice.

Web Entente
Web Entente

Líbí se Vám tento projekt?

Popiště nám blíže Vaše přání či představy a rádi s Vámi vše probereme třeba u kávy.

Web Entente

Děkujeme Vám.

Podobné projekty

Paneria

Komunikační kampaň
2013/2014

Leontynka

Návrh vizuálnáho stylu
a e-shopu

Playground

Redesign loga
a komunikační kampaň

Street Žurnál

Návrh vizuálního
stylu a webu