filtr

Paneria

Komunikační kampaň

01Jak jsme začali?

Paneria svým zákazníkům nabízí možnost občerstvení v zázemí jejích restaurací. Tento řetězec nás oslovil s přáním, abychom vytvořili nové produktové vizuály pro následující rok. Reklamním nosičem se měly stát výlohy restaurací a cílem bylo osvěžit stávající vizuál, zaostřit více na produkt a přiblížit jej lidem.

Již brzy otevřeme novou Panerii

02Co jsme vymysleli?

Dosavadní vizuál Panerie byl laděn ve stylu francouzských kaváren a cukráren 70. let a oplýval vtipem. Bohužel produkt v grafickém řešení zanikal. Rozhodli jsme se mu tedy věnovat více prostoru tím, že jsme nový vizuál provzdušnili a odlehčili, ale zároveň jsme zachovali atmosféru vizuálu stávajícího.

  • Tisk
  • Fotografie
  • Marketing
  • Copywriting

Hambini

Na podzim jsme dostali za úkol zpracovat téma „Americké hody“. Přišli jsme s kombinací amerického hamburgeru a v Panerii již tradičních panini. Tuto vychytávku jsme pojmenovali Hambini, které se ihned stalo hitem a následně nejprodávanějším produktem roku.

Hambini

Monte Bú

Inspiraci pro navržení jarní kampaně jsme našli v zimě na horách, kdy jsme si po celodenním lyžování řekli: „Když maso, tak hned celá hora masa!“, a zrodil se název „Monte Bú“ neboli hora hovězího masa.

Hambini

03Jak se nám to povedlo?

Od spuštění nové kampaně Paneria zaznamenala výrazný nárůst prodaných produktů, kterým jsme v kampani dali prostor. Vlajkovou lodí se pak mezi zákazníky staly dnes již notoricky známé Hambini a Monte Bú. Vedení společnosti bylo s naší realizací velice spokojeno.

„Při spolupráci je pro mě prioritou vzájemná sehranost a pochopení. S ideart studiem se tak dělo od prvního briefu.“

Klára Beránková
Na svačinu nebo k obědu

Líbí se Vám tento projekt?

Popiště nám blíže Vaše přání či představy a rádi s Vámi vše probereme třeba u kávy.

Sladký podzim

Děkujeme Vám.

Podobné projekty

Leontynka

Návrh vizuálnáho stylu
a e-shopu

Playground

Redesign loga
a komunikační kampaň

Street Žurnál

Návrh vizuálního
stylu a webu

Loga

Výběr navržených logotypů